www.phwrestling.pun.pl

www.phwrestling.pun.pl

Ogłoszenie

www.phwrestling.pun.pl

#1 2010-07-21 20:23:45

 Mr.Kennedy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-21
Posty: 187
Punktów :   

Spech Mr.Kennedy'ego

Nieustanie zbliza sie najwazniejsza gala PPV w calm roku.. THIS IS IT!
Marzeniem kazdego wrestlera, pracujacego dla tej organizacji jest samo wystapienie na tej gali... .
Nie musze wiec mowic co dopiero oznacza zwyciestwo, a co dopiero zdobycie p a s a     m i s t r z o w s k i e g o
na polskiej wrestlemanii!!! Wyobrazcie sobie tylko Mistera Kennedy'ego walczacego o Poland Championschip w walce wieczoru wyzej wymienionej gali i po historcznej walce najlepszy zawodnik w tej fedce wznosi pas Poland do gory w gescie triumfu(...) . Takie chwile w zyciu sa nie do zapomnienia(...)

Niestety droga do tej gali nie bedzie dla mnie latwa. Z racii, ze nie posiadam zadnego pasa mistrzowskiego, wystep Mr. Kennedy'ego nie jest taki pewny. Na najblizszym wrestling night rozpoczyna sie droga do najwazniejszej gali roku. Odbedzie sie Fatal Four Way o miano pretendenta do pasa Poland i nie wyobrazam sobie tej walki bez udzialu Mr. Kennedy'ego. Co prawda przegralem na niedzielnym PPV Extreme Chamber, ale to za sprawa .... stronniczego sedziego- Radka10. Niestety (dla mnie zarowno jak i dla was) grupa Assasians odgrywa znaczaca role w federacjii Lipy:( Smialo mozna porownac to co tutaj sie dzieje do ... PZPN! Ale fakty sa takie , ze korupcja rzadzi... . Jednak PZPN walczy z korupcja, A JA BEDE WALCZYL Z ASSASIANS TAK DLUGO AZ TA NIBY LEGENDARNA STAJNIA PRZESTANIE ISTNIEC. Napewno chcecie wiedziec kiedy nastapi przelom w walce z korupcja??? Odpowiedz jest prosta ,, PRZELOM NASTAPI NA THIS IS IT, KIEDY TO GLOWNY PAS FEDERACJI BEDZIE NALEZAL DO PRAWEGO I POCZCIWEGO CZLOWIEKA- a jest nim MYYYYYYYYYYYSSSSSSSSSSSTTTTTTTTTTTTTTTEEEEEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRR   KKKKKKKKKKEEEEEEEEEENNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEDDDDDDDDDDYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ken i tak rządzi!!!

Offline

 

#2 2010-08-07 21:57:22

 Mr.Kennedy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-21
Posty: 187
Punktów :   

Re: Spech Mr.Kennedy'ego

,,Zarzuty jakie wobec mnie mial Harley-D legł w gruzach,
Gdy Harley zostal kontuzjowany z Handicap matchu 3 vs 2 zrobil sie 3 vs 1.
Nie dziwie sie dlaczego positive nie uciekl po kontuzjii Harleya. Jezeli ma sie plecy u sedziego to mozna walczc samemu przeciwko 10 i tak by sie wygralo:(. Oslabialismy positiva wykonalismy okolo 10 Ancle Lockow i co? Positive zpial Raz Boston Craba i sedzia oglosil jego zwyciestwo w takim tempie ze nie zdazlem przelozyc nogi do ringu.
Nie chodzi jednak tylko o sedziowanie. Na superstars zatakowal mnie Dawid(wynajety przez positiva) - poradzilem sobie z nim ale co robi positive? wynajmuje pawla aby pomogl dawidowi!
Positive is Awfuul!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Za tydzien kolejne wrestling night- skoro positive wynajal juz dwojke wrestlerow to..............................
pozbede sie ich tak szybko jak ich zatrudnil!!

Pawel , Dawid wyzywam was..... . Co ja gadam . Positive zaplac tym dwom ofiarom i kaz im stanac ze mna w ringu za tydzien.

Czli jeszcze raz- Poitive Zaplac tym dwom matolom za to aby za tydzien weszli we dwoch ze mna do STALOWEJ klatki! GDZIE POKONAM TWOICH PACHOLOW W HANDICAP MATCHU!!!!!!
Zrobie to poniewaz nazywam sie MMMMMMYYYYYYYYYYSSSSSSSSSSSTTTTTTTTTEEEEEEEERRRRRRRRR KKKKKKKKKKKEEEEEEEEEEENNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEDDDDDDDDDYYYYYYYYYYYYYY"

Ostatnio edytowany przez Mr.Kennedy (2010-08-07 21:59:37)


Ken i tak rządzi!!!

Offline

 

#3 2010-08-08 15:20:10

 Mr.Kennedy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-21
Posty: 187
Punktów :   

Re: Spech Mr.Kennedy'ego

KEEEEEENNNNNEEEEEDDDYYYYYYY!!!
Turn up in the trouble!!!
Wchodze na ring gasna swiatla, reflektor zostaje skierowany na mnie, wyciagam prawa reke ku gorze na ktora powoli opada mikrofon, chwytam go i mowie smutnym glosem:

,,wiele myslalem po ostatnim wrestling night... . Mialem dwoch kompanow, walczylismy przeciwko Positivowi , ktory byl sam... . Przegralismy znow przez przekupionego sedziego D, ktory juz nie pracuje dla phw:(... . Po walce zatakowalem rywala krzeslem i zapialem z calch sil Ancle  Locka, myslalem teraz moge skonczyc z ta zasrana korupcja, ale przychodz Bog wie skad jakis Pawel i wykonal mi Superkicka i mowi ze bedzie bronil tych, ktorzy sa atakowani po walce. Ta marna podrobka HBK mysli sobie, ze jest jakims bohaterem? To co ja zrobilem positivowi po walce to moja sprawa i nic mu do tego, nie jego sprawa wiec niech sie nie wtraca... . Ale nie chodzi mi znowu o positiva, tylko o cala korupcje w phw. Zadalem sobie pytanie czy jest warto z nia walczyc? Na superstars razem z Radkiem pokonalismy Assasians, dzien pozniej na Hous Shows pokonalem Harleya, ale co sie dzieje po walce z dupy wziety jakis Dawid mnie atakuje niewiadomo po co. Poczestowalem go Backstabberem, poradzilem sobie z nim, a co sie dzieje na wrestling night? Do spolki z Dawidem atakuje mnie jakis Pawel, wyzwalem ich do walki za tydzien , ale co wted bedzie? pokonam ich i co ? Kolejna osoba mnie zatakuje? Nie bede sie przed wami chwalil , ze wszystkich pokonam, bo kazd wie ze to nieprawda... . Niestety mam kryzys w walce z korupcja., zadalem sobie pytania: czy jest sens z nia walczyc? Czy mi sie uda? Kto nastepn przekupiony mnie zatakuje: Marcin Show? Viper? a moze sam Radek? Naprawde nie ufam juz tutaj nikomu... .
      Ostaniej nocy jednak nie tylko o tym myslalem: Jestem w tej federacjii bardzo dlugo, zaczalem razem z Assasinsami tutaj wystepowac, Harley i positive poszli tunelem pelnie oswietlonym, takim tunelem gdzie mozna wszystko kupic. Ja natamiast poszlem w ciemnosci i niestety na dal nie widze swiatelka w tunelu:(.. .
Prosze co dzieki korupcji osiagneli Assasinsi; Harley jest juz 3 krotym Hardcore Championem, oraz mistrzem Tag Team, Positive dzieki ,,grubemu portfelowi" szybko zdobl PHW Poland w Triple threat matchu w ktorym tez bralem udzial. Swoja droga gdy nadeszla walka w ringu stalem tylko ja z Barmanem a positive przyszedl sobie gdy blem juz mocno oslabiony, oczywiscie Positive jest rowniez Tag Team Champem oraz GM. i wlasnie przez to od PPV incide the Casket wcale nie bronil swojego pasa. Ponadto obaj wygrali juz dzieki korupcjii sporo walk dzieki czemu wzniesli sie ranga do poziomu  Jobbera. A co ja osiagnalem? Korupcjii nie udalo mi sie zwalczyc, nikt mnie nie lubi, nie zdoblem zadnego pasa, od debiutu w phw wygralem zaledwie 3 walki! A jestem przeciez w federacjii tak dlugo jak The Assasins:( niestety ciezko stac jest po tej dobrej stronie, a rachunek matematyczny jest taki: brak sukcesow= brak motywacjii do dalszej pracy w phw!
Najwieksza gala roku This it is zbliza sie najwiekszymi krokami, a na niej zmierze sie z Lipa o najwazniejszy pas federacjii. Mam nadzieje ze lipa nie macza palcow w tym bagnie(korupcjii) i na This it is odbedzie sie uczciwa walka. Lipy nie ma w federacjii juz kilka miesiec- jest bez formy! Jezeli z nim przegram na this it is, to nie bede wstanie pokonac korupcjii- napewno.
Po gali z This it is konczy mi sie kontrakt z PHW, jezeli na Polskiej wrestlemani nie zdobede PHW Poland championship, to znaczy ze nie pokonam korupcjii!
Czyli jeszcze raz Jezeli na This it is nie pokonam Lipy i nie zdobede pasa to...................................................................................................................................................................................................................................................................to .......................................................ODEJDE Z PHW!!!!!!!!!!!!!!!!!"

Pograzony w smutku i przy zaskoczonej publice, opuszczam arene...


Ken i tak rządzi!!!

Offline

 

#4 2010-08-10 18:58:17

 Mr.Kennedy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-21
Posty: 187
Punktów :   

Re: Spech Mr.Kennedy'ego

Zapewne domyślacie się co zrobiłem na ostatnim House Show w poniedzialek. Miałem walczyc z Dawidem, ale poszedlem do szatni. Teraz zwracam sie do ciebie Positive=
NIE STOCZE ZADNEGO POJEDYNKU DOPUKI NIE DASZ MI MOJEJ ZASŁUŻONEJ PENSJI!
Jezeli myslisz ze bede walczyl za darmo- to sie mylisz... .


Ken i tak rządzi!!!

Offline

 

#5 2010-08-10 21:10:36

paweloosw

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-30
Posty: 222
Punktów :   

Re: Spech Mr.Kennedy'ego

nie Wymyślaj bo dostajesz pensję

Offline

 

#6 2010-08-11 18:11:55

 Mr.Kennedy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-21
Posty: 187
Punktów :   

Re: Spech Mr.Kennedy'ego

KENNNEEEEEEEEEDDDDDYYYYYYY!!!

Ostatniej nocy znow duzo myslalem... . Positive zawiesil mi pensje do this is it! Bylem tym bardzo wzburzony, poniewaz jak wiemy pieniadze szczescia nie daja ale bez nich jest jeszcze gorzej... . Pamietacie co mowilem ostatnio o wstepach na najblizszych galach phw????


ZAPOMNIJCIE O TYM! OPUSCILEM JEDEN HOUSE SHOW I CZULEM SIE WTEDY OKROPNIE1! A WIEC OSWIADCZAM ZE WYSTAPIE NA DZISIEJSZYM SUPERSTARS I WRESTLING NIGHT!  Nie moglem wytrzymac w domu= wrestling to rzecz ktora kocham. I nie wyobrazam sobie zycia bez niego.
Jakby jednak nie bylo wolne na House Showach dobrze mi zrobillo. Ostatnio bylem nieco przygnebiony i zadawalem sobie pytania czy warto jest walczyc z korupcja. Po tych paru dniach zmieniam swoje zdanie! O D P O W I E D Z  B R Z M I     T A A A A A A A K! ! ! ! ! ! !


Positive, Harley jak pisaliscie jezeli jestem bez pensjii nie bede mogl kupowac walk. (mniejsza z tym ze te zarzuty sa z palca wyssane) ale jezeli teraz przegracie na ktorejs gali nie bedziecie mieli prawa teraz mnie oskarzyc!


I jeszcze jedno: Wiecie dlaczego Assasins przedstawiaja moje zarzuty wobec korupcjii przeciw mnie?
- poniewaz chcieli zawiesic moja pensje.
+a wiecie dlaczego Positive  zawiesil moja pensje?
- poniewaz tyle juz wydal na przekupienie sedziow i zawodnikow ze po prostu nie ma juz za co wyplacic mi juz  pensjii!


Ha Ha Ha witajcie znowu , do zobaczenia na Phw superstars!!!!!!


Ken i tak rządzi!!!

Offline

 
www.phwrestling.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwyjątkowe zaproszenia ślubne www.xtrey.pl